Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Baleseti adó. Mikor küldik a...

Baleseti adó. Mikor küldik a csekket? Van aki megkapta?

Figyelt kérdés

2012. jan. 31. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Nem kaptam még. De nem is mostanában van az évfordulóm. Legközelebb február vége felé fogok negyedéves csekket kapni, szerintem abban lesz.
2012. jan. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Már megkaptam,egybe van a kötelezővel.
2012. jan. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
persze,a kötelező biztosítással együtt már decemberben megkaptam. Tehát egybe van azzal, nem külön csekket kapsz róla.
2012. jan. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Van aki már megkapta, van aki nem.

Van aki egyben kapja, van aki külön csekken. Biztosító függő. Javaslom ha február közepéig nem jön a csekk nézz utána a választott biztosítódnál vagy az ügyintéződnél hol akadt el a dolog, mert február végén letörlik a biztosításod ha nincs fizetve. És kötheted újra és fizetheted a fedezetlenségi díjat.

A baleseti adót a biztosítónak kell fizetni és ők utalják tovább.

Ha éves díjat fizettél és akkor még nem volt tisztázott a baleseti adó összege, akkor is menj utána, mert ha csak részben van megfizetve a díj akkor is felmondhatják díjnemfizetés miatt!

2012. jan. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Máthé Kinga válasza:
Szia , én pénteken kaptam egy értesítőt, hogy hétfőre utaljam át(5.-ére), mit mennyit és hová. Szerintem is nézz utána mivel megszüntetehetik a biztided.Üdv
2012. febr. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Toncsi63 válasza:
google
2012. febr. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én megkaptam, 1600 lett egy évre! És, ha nem fizeted be, akkor is átutalják az APEH-nak (vagy miafenének hívják mostanság), levonva a köteleződből, ami ugye hiányt mutat abból. Ha meg a biztosítás nincs kifizetve, bizony megszüntethetik azt.
2012. febr. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 patpet válasza:
Én a héten kaptam meg ! Külön jött a kötelezőtől!
2012. febr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!