Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Van olyan biztosítás, ami...

Van olyan biztosítás, ami csak a daganatos megbetegedésekre vonatkozik? És telefonos? Az imént ajánlottak nekem egyet telefonon,1 hét múlva jön a szerződés.

Figyelt kérdés
930/hó, az egész családra vonatkozik, kb 500e-1mill fizet, ha valami gond van. Meg apróbb összegeket is mondott, hogy fizet ekkor, akkor, pl. táskalopásra is vonatkozik. Szerintetek?
2012. febr. 23. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nyilván mondta a cég nevét, keress rá a neten. Minden normális cégnek van honlapja.

Különben szerintem kamu. Magyarországon olyan magas a rákos megbetegedések aránya, hogy nem éri meg a biztosítónak. Csak ha lelép a pénzetekkel.

2012. febr. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi.
2012. febr. 23. 18:56
 3/11 anonim ***** válasza:

Te ezt komolyan elhiszed hogy ennyi pénzért ezt kapnád???


ez egy sima balesetbiztosítás lehet..

2012. febr. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen van ilyen csak én kicsit többért találtam! lehet hogy amit kaptál az promóciós ár!

De itt van, okuljatok: [link]


és a részletes feltétel is: [link]


És tényleg telefonon kötik. De ha mégsem kéred 15 napod van az elállni a szerződéstől csak ÍRÁSBAN!!! Posta ajánlott küldemény! Fax kerülendő, E-mail nem jó!!

A táskalopást ebben nem találtam:( lehet másnak is van ilyenje?

2012. febr. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor csak van ilyen.
2012. febr. 25. 14:55
 6/11 anonim ***** válasza:

Javaslom, hogy nagyon alaposan olvasd el a feltételeket, amikor megérkezik a szerződés. Azért mondom, mert a leírtak alapján úgy tűnik, hogy kockázati biztosítás, illetve kérdés, hogy milyen kizárásokkal kötik, egyáltalán pontosan mire fizetne, mikor és mennyit.

Javaslom azt is, hogy érdeklődj, vannak más, tőketartalék képzésre is alkalmas konstrukciók is, amik a daganatos megbetegedésre szóló védelem mellett még másik 8 betegségre (pl. szívinfarktus, bénulás, megvakulás, stb.) is védelmet nyújtanak. Ha pedig lejár, akkor az x millió forint kifizetésre kerül az ügyfélnek. Tehát ez nem kockázati, mint a casco, nekem ilyenem van.

2012. febr. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen van. Ahol dolgoztam, ott is ajánlottunk ki ilyeneket. Népszerű biztosítási forma.
2012. febr. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szóval ami be lett linkelve én azon nem találok 930 ft-os módozatot a családi 1500-ről indul. Mondjuk az én életemre ez 6100 lenne(családi)és kiemelt 12 000ft a szolgáltatás 1 ill 2 milla és a befizetett összeg ugye ugrik mert kockázati.Akkor én jól döntöttem 5 éve mert klasszisokkal veri ami nekem van és 10 kritikus betegség van benne nem 1 és még vissza is kapom a pénzem, amíg nem írtad alá a szerződést tudlak tájékoztatni.
2012. febr. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Most jött meg a tájékoztató meg a kötvény. Erről a cégről van szó:

[link]

930Ft a családi alapmódozat ebben a korosztályban, amiben én vagyok (18-29), ebből lejön 10% ha utalom az összeget, nem csekkezek. De ez nem fejenként ennyi, hanem összesen. Gondolom a Citibankos 1500Ft is összesen annyi a családtagok számától függetlenül, bár nem olvastam még el annak a feltételeit.

Ami bajom van vele, hogy nőknél csak női daganatos megbetegedésekre (mell, méh, vagina, stb.), férfiaknál csak férfi daganatra (here, prosztata, stb) fizeti a megbeszélt összeget (500eFt), ha más daganat derülne ki, vagy bármelyik gyerekünkkel lenne baj, az csak 100e. Meg van még egy csomó feltétel, meg kitétel..., szóval szerintem nem olyan jó ez a biztosítás. :-/

2012. febr. 29. 12:45
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát én sem ezt választanám. Részben azért, mert kockázati, igaz, hogy kicsi a díja, de mi az az 500000 Ft is, ha már daganatos megbetegedés van??? Nekem olyan bizt.-om van, amelyik megtakarítás is és védelmet nyújt nem csak az összes rosszindulatú daganatos megbetegedésre,hanem még 8 másik, statisztikát vezető betegségre. Ami számomra még fontos, hogy ismerőseim tapasztalatából tudom, hogy a biztosító társaság nagyon korrektül jár el és fizet, ha baj van, azért ez is fontos.
2012. márc. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!