Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Mi lehet ez a biztosítás,...

Mi lehet ez a biztosítás, amit mostanság reklámoznak?

Figyelt kérdés
Van mostanában egy reklám, amit csak félfüllel hallottam már többször is, de sajnos elfelejtettem a nevét.Annyi rémlik, hogy talán valami casco, nagyon olcsó és életbiztosítás.Valami 1700 Ft körül van, ha jól emlékszem.Ha sejtitek, melyikre gondolok és tudnátok róla bővebb infót mondani, nagyon örülnék!
2012. febr. 21. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:
A reklám szerint: Casco-életbiztosítás arra az esetre, ha az ügyfél (aki megköti) hirtelen elhal, a családja nem marad támasz nélkül. Persze az a reklámból nem derül ki, hogy mi van akkor, ha a szerződő fél hamarabb elhalálozik, mint ahogy a futamidő lejár. A reklám szerint ezt 15 évre kell megkötni. Legalábbis én azt vettem ki a szövegből. Be kell menni a Biztosítóhoz, és a részletekre rákérdezni.
2012. febr. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

15 év az nagyon sok, de utána érdeklődöm.

2012. febr. 21. 09:08
 3/5 anonim ***** válasza:

April biztosító!


Kockázati életbiztosítás, de ez a díj csak nagyon fiatalnak és kevés összegre igaz!

Kérj árajánlatot

2012. febr. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a részletek: [link]


De mielőtt megkötöd kérj ajánlatot más biztosítótól, és még inkább szerencsés lenne, ha készíttetnél egy korrekt igényfelmérést egy független képviselővel (vagy többel) ,hogy mi az ami személyre szabottan a legjobb neked.

Mondjuk velem, de ez már reklám :)

2012. febr. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, az April ajánlata. Fontos tudni róla, hogy tényleg úgy működik, mint a casco, azaz, ha haláleset történik, vagy baleseti rokkantságra, ha legalább 50% fölötti, vagy betegségből adódó, ami legalább 78%-os (!!!), akkor fizeti ki a biztosítási összeget. Ha semmi ilyen nem történik, akkor ablakon kidobott pénz volt. A futamidő végén nem kapsz vissza semmit!

Egy biztos: én nekem fontos, hogy tartalék is képződjön a biztosításomba, amit futamidő végén megkapok. Olyan biztosításom van, több is, hiszen tudom, hogy kellesz az a pénz majd idős koromra, a nyugdíjhelyzet alakulását figyelve csak magamra számíthatok...

2012. febr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!