Fizet a biztosito?

Figyelt kérdés
1 éve fizetek az Uniqa med help biztositonak ,most voltam kórházba 4napot. Kapok erre valami pénzt? Vagy be kell jelenteni valahova?
2012. márc. 9. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez az a biztosítás, amit vonalas telefonon lehetett kötni? Mert ha igen, napi ötezret ad, de csak baleset miatti kórházi ápolási napokra.
2012. márc. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én nem telefonon kötöttem ugyhogy ezt nem tudom.
2012. márc. 9. 19:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Mire kötötted? Balesetre, vagy betegségre?
2012. márc. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kárbejelentés nélkül hiába számítasz pénzre. Tessék csak bejelenteni hamar. Ha jogos a kárigényed ki fogják fizetni ami jár, ha nem akkor úgysem.

Itt találod a kárbejelentőt: [link]

vagy olvasgathatod a feltételt is:

[link]

üdv és jobbulást

2012. márc. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha baleset volt akkor ez kell a bejelentéshez: [link]
2012. márc. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ne haragudj, de ezt komolyan kérdezed?, Ha nem jelented be szerinted hogy fizetne a biztosító?És kötöttél egy betegségbiztosítást gondolom okkal minden le van írva a feltételekben, hogy mire is szól!

Jobbulást!!

2012. márc. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Még talán annyi, hogy általában 30, de néha csak 15 nap a bejelentési kötelesség ideje. Ha ez után jelented be, buktad.

Olvasd el a szerződésben!

2012. márc. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Zárójelentést + kárigényt el kell küldeni a biztositónak és utalják az összeget,attól függően milyen csomagot kötöttél vagy 4x 5eFt vagy 4x 7,5e Ft-ot vagy 4x 10e Ft, ha pedig baleset miatt, akkor ennek a dupláját.
2012. márc. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!