Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Miert kaptam a Tb. -tol...

Szilvia99 kérdése:

Miert kaptam a Tb. -tol csekkeket, ha be voltam regisztralva a rendszerben es meg tanultam? Ha nem fizetem be, le tudnak foglalni valamit az otthonunkbol? Semmi nincs a nevemen.

Figyelt kérdés
2012. márc. 14. 17:18
 1/3 anonim válasza:
Ha nincs a neveden semmi hogy tudjanak foglalni nemár:)) de ha kaptál pénzt és te ezt felhasználtad perelni tudnak:)
2012. márc. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tündianya ***** válasza:
Írj vissza nekik egy levelet. E-mailben is lehet. Írd meg, hogy téves a csekk, mert volt jogviszonyod. Nálam anyukám örökül hagyott nyugdíjtartozását elengedték méltányosságból, egy év után mégis küldtek ki felszólítót. Szóval nem tökéletes a rendszer. De ne hagyd, hogy gyűljön a számlán és majd inkasszóval leszedjék a pénzedből. Írd meg nekik, hogy rendezzék a rendszerben a tévedést, én is ezt tettem. Remélem tudtam segíteni.
2012. márc. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Irni fogok nekik mindenfelekepp. Nehogy mar rajtam gazdagodjanak meg ezek a mocskok... :)Es koszi a segitseget!
2012. márc. 17. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!