Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha fél éve vagyok munkanélküli...

Ha fél éve vagyok munkanélküli, és regisztrálva vagyok a munkaügyi központban, jogosult vagyok Start kártya igénylésére?

Figyelt kérdés
Munkaviszonyom van, nem vagyok pályakezdő, tudtok erről valamit?

2012. márc. 7. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy vagy regisztrálva a munkaügyiben, ha munkaviszonyod van?
2012. márc. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mármint volt :) bocsi :) most regisztrálva vagyok
2012. márc. 7. 19:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen.

A munkaügyitől kell igazolást kérned, hogy legalább 3 hónapig álláskereső voltál.

És a Nemzeti Adó- és Vámhivatalnál tudod kiváltani a kártyát az igazolás birtokában.

De ezt csak közvetlenül azelőtt érdemes megtenned, hogy aláírsz munkaszerződést valahol, mert a kártya a kiváltás napjával elkezd lejárni, és a kutyát se érdekli, hogy te éppen nem állsz alkalmazásban.

2012. márc. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de örülök :) köszönöm a válaszod!! :)
2012. márc. 7. 20:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Szivesen. Egyébként a pontos neve Start Bónusz.

Beleírhatod az önéletrajzba, hogy jogosult vagy ilyenre.

És mikor már biztosra igérnek munkaszerződést, közvetlenül annak az aláírása előtt kell kiváltanod, mert aki munkaviszonyban áll, az már nem jogosult rá.

2012. márc. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!