Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Meg szeretném szüntetni az...

Meg szeretném szüntetni az életbiztosításomat, kikérném a pénzt, aznap már át is utalják a folyószámlámra? Vagy kézbe adják?

Figyelt kérdés
2012. máj. 5. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
dehogy is. Kiszámolják,aztán majd utalják.Akár hetekbe is telhet
2012. máj. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kb 15 nap meg megkaod, nem úgy megy az azért
2012. máj. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nemhogy hetekbe, de hónapokba telhet.

Nekünk a lejárt életbiztosítást majdnem 2 hónappal a kifizetési igény benyújtása után fizették ki. (még mielőtt valaki belekötne: a biztosítás lejárta előtt másfél hónappal már megérdeklődtem, hogy mit kell benyújtanunk, megkaptam az általuk használt igénylőlapot és minden kötelező melléklettel együtt hiánytalanul beadtam a biztosítás lejárta utáni 3. napon) A beérkezéstől számítva (másnap átvették a tértivevény szerint) 30 napjuk lett volna a kifizetésre. Ennek ellenére többszöri érdeklődésünk után csak majdnem 2 hónap múlva kaptuk meg a pénzt (csak utalnak, készpénzt nem adnak), amikor kvázi megfenyegettem őket a PSZÁFfal. Allianznál voltunk.

2012. máj. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!