Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Mit gondoltok a MetLife...

Mit gondoltok a MetLife biztosításokról? Melyik a legjobb életbiztosító?

Figyelt kérdés
Olyan biztosítást keresek a párommal amivel tudonk megtakarítani, fizet műtétre, kórházi ellátásra, kb 5-6000/hó. A metlife tudja ezt, de csak a befizetett összeg harmada válik megtakarítássá. Tud valaki ennél nagyobb megtakarítással rendelkező biztosítást.

2012. jún. 8. 20:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
nem a céget védem, mint mondtam, mert sajnos nagyon sok negatív tapasztalatom van tanácsadókkal, brókerekkel, akik a jutalékot tartják szem előtt, nem azt, hogy az ügyfélnek mi a jó. Épp egy tanácsadóra jött panasz, és remélem is, hogy büntetés lesz a vége, mindegy, ebbe ne menjünk bele. Viszont egyedi eset. no igen, ez az, amit naponta kb. 10szer hallom. Hogy engem átvertek, stb. Mint mondtam, tisztában vagyok az erkölcstelen oldalával is, és sajnálom, hogy ilyen emberek dolgoznak tanácsadóként "szakemberként". Elhiheted, hogy nem érdekel, hogy a cégre mit mondasz, nekem nem fáj. Viszont azt nem tudom elfogadni, hogy felnőtt ember nem tud olvasni, vagy felelőtlenül olyan dologba megy bele, aminek utána sem néz. nem olvassa el a szerződést, csak fizet, évekig rá sem néz. Ezt, hogy honnan kapom a fizetésem, meg hagyjuk, nem rád tartozik.
2012. szept. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
plusz nekem nem több a fizetésem azzal, ha védem a céget, nekem se több se kevesebb, hidd el. Ez is csak egy munka, amit el kell végezni, ahogy te is végzed a munkád.
2012. szept. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
100%

Ha itt lesz az ideje leírom, de hidd el "egyedi eset".

Leírtam a véleményemet a cégről és még egyszer tanácsolom a kérdezőnek, hogy inkább mást válasszon.

Az ING nél is van élet és megtakarítási biztosításunk ( bár kisebb összegű, még 7 hónap és lejár) náluk eddig nem volt probléma.

Sajnálom, hogy egyáltalán szóba álltam az avivával és a metlife al.

2012. szept. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg nem UL biztosítás, a vegyesek általában kiszámíthatóak. Sajnos elkorcsosult a biztosítási szakma, vannak jó szakemberek, de sajnos sokan vannak, akik nem az ügyfél érdekeit nézik. Nagyon sajnálom hidd el, hogy így alakult a te eseted, akár hiszed akár nem, én előbb hiszek az ügyfélnek, mint a tanácsadónak. Viszont sajnos tapasztalom, hogy sokszor figyelmetlenek az emberek, 0 pénzügyi ismerettel hamar akarnak meggazdagodni. Hogy majd 2-3 évig kell csak fizetni és hogy 40-50%-os hozam van a szerződéseken. Igen, valóban van ilyen, de nem 2 év alatt, ezek hosszú távra, minimum 6-7 év alatt hoznak ennyit, csak ugye ktg is van, amit általában vagy nem mondanak el, vagy nem olvassa el az ügyfél. És hidd el, hogy nem a céget védem, ez is csak egy munka, nem az én dolgom a marketing, csak sajnos tapasztalom azt, amit mondok. Kívánom, hogy szerencsés legyen a vége az ügyednek, de mindenkinek azt javaslom, hogy bármit aláír, olvassa el előtte, mit ír alá.
2012. szept. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
72%
Még egy szösszenet. Előtte ING nél dolgoztam tanácsadóként, pont azért jöttem el, mert nekem nem ment, ugyanis minden költséget elmondtam, így már nem kellett az ügyfélnek. Ott is ugyanilyen termékek vannak, hiszen maga a biztosítási termék mindenhol egyforma, maximum a költségszerkezetben lehet eltérés. És max. az alapok összetételében.
2012. szept. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
100%

Sziasztok!


Én sem ajánlanám senkinek a Metlife-ot. Sajnos mi is beszívtuk vele, és akivel eddig beszéltem (jópár ember) mindenki így járt. Persze utólag könnyű okosnak lenni. Nagyon sajnálom, hogy egyáltalán kapcsolatba kerültem velük, 300.000,- Ft-om bánja.


Huh, annyi mindent tudnék írni, de inkább nem teszem, mert a végén beperelnek! És nem feltétlenül a biztosítás része a rossz, de a Mo-i tanácsadókat messze ívben kerüljétek el!!!!

2013. ápr. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%
Kedves Mindenki! Jellemző, hogy ide azok írnak akikkel történt valami negatív. Ha valakivel történik valami jó, azt miért nem írja le senki ilyen intenzitással. Nekem a Metlife (Aviva) kezelte a pénzem még a válság alatt is és én a végeredménnyel nagyon elégedett voltam. A tanácsadóm folyamatosan tartotta velem a kapcsolatot és szerintem a pénzem a legjobb helyen volt. Én is figyelemmel kísértem és soha semmi gond nem volt. Sokakkal ellentétben én tudtam mit írok alá mert ELOLVASTAM. Ez az én véleményem.
2013. szept. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
A tapasztalataim alapján melegen ajánlom a METLIFE KERÜLÉSÉT!!!. Kifejezetten befektetési céllal kötöttem velük biztosítást.Ezt meg is beszéltem az üzletkötőjükkel. A többször szóban ígért haszon helyett a 10 év alatt befizetett pénzem 25%-a eltűnt. Ennyivel kaptam vissza kevesebbet. Szerintem az összes felmenőjük csuklik, annyit emlegetem őket. Be lehet ezeket perelni? Vagy le kell nyelnem a dolgot? Rohadt mérges vagyok rájuk.
2017. jún. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!