Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Melyik biztosítónál érdemes...

Melyik biztosítónál érdemes lakásbiztosítást kötni?

Figyelt kérdés
Nincs előzménybiztosítóm, ezért érdekelne. Ami nem túl drága, de ha káresemény történik, akkor korrektül fizet.
2012. júl. 6. 11:29
 1/10 A kérdező kommentje:
Nektek hol van a biztosítás?
2012. júl. 6. 11:29
 2/10 anonim ***** válasza:
mindenkinek mas a jo. az a tapasztalatom, hogy mindegyik fizet ha jogos a kar es jol van bejelentve. legyenek benne azok a szolgaltatasok amire szukseged van es ahhoz kepest legyen jo az ara is. mindenhol van jo es rosz pelda is a kifizetesre ezert ha elkezdenek irogatni, hogy de ez egy szemet, meg az milyen mocsok es ez milyen tuti meg az milyen jo attol meg neked nem az lesz a megfelelo legfeljebb veletlenul. kerj segitseget az igenyeid alapjan egy fuggetlen alkusztol aki szimpatikus es annyira nem tud senki becsapni egy lakasbiztositassal, hogy nagyon raszedjen. en mondjuk nem tennem de messzirol jott ember vagyok es azt mondok amit akarok. ha akarod segitek,de ehhez azt a lepest neked kell megtenni, hogy megkeresel privat, mert en nem akarok semmit rad tukmalni, mert az nem az en formam. szeretek minden nap tukorbe nezni es embert latni :)
2012. júl. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Egyiknél sem. Mindegyik átbaszás ! Dolgoztam biztosítónál, és nem fizetünk sosem, vagy jóval kevesebbet. Tudod ez a kisbetűs rész amit a halandó ember úgy sem ért meg csak mi !


Elég ha a házon van biztosítás, de már az sem kéne

2012. júl. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Aegon-allinaz-generali
2012. júl. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Én az Aegon-Generali-Signal-Union 4-est mondanám, az Allianz kevesebbszer és nehezebben hajlandó fizetni, mint ez a 4, természetesen ha jól van megkötve. Ha ennél a 4-nél kötöd, jól átolvasod és ténylegesen arra kapsz ajánlatot amire kérsz és ami jó, akkor ennél a 4-nél a legkisebb az esélye, hogy nem fizetik ki /Ez szimpla statisztika, nem egyedi tapasztalatokra megy/
2012. júl. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 okoskatörp ***** válasza:

A K&H messze a legjobb díjakat adja. (alá akar menni a nagyoknak)

Az általános gyakorlat szerint korrektül fizet, azonban az adminisztráció kissé lassú.

2012. júl. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Én egy alap 100 nm-es családi házat számoltam BP-en, és az első konkurencia 500 Ft-ot vert rá negyedéves szinten (természetesen ugyanarra a kockázatokra nézve, egyik sem tud többet a másiknál), úgyhogy ez a mítosz cáfolva :D
2012. júl. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

egy történet ami tanulságos: neten keresztül telefonon kötöttem a genert..nél ez a generá.. telefonos ügyfélszolgálata, mint most kiderült. soha többet nem fogok neten kötni csak személyesen kimondottan biztosítási ügynöknél, aki szimpatikus előre leinformálva az illető mennyire segítőkész....!

Volt egy kárunk ami a rongálás tárgykörébe tartozik, amire volt is biztosítás, csak rosszul jelentettem be az eseményt, persze telefonon, az ügyfélközpontos tudta, hogy hogy kell kérdezni és én annak megfelelően mondtam a dolgokat, gondoltam ahogy kérdez én tudok a sorok között olvasni, úgy válaszolok. Mivel szó szerint a számba adta, hogy úgy lesz jó, akkor fizetnek. Két óra múlva a kárszakértő hívott, hogy erre az eseményre egyáltalán nem fizetnek.visszahallgatta a telefonbeszélgetést és én kijelentettem ott dolgokat. . Kitértem a hitemből, nem rakták zsebre amit hallottak tőlem. Az eset után beszéltem biztosítóssal, aki mondta, hogy nem mindegy hogy van a káresemény bejelentve. Ezt egy ügynökkel ki lehetett volna találni, hogy mire fizetnek és mit kell mondani. Nem volt hülye az aki kitalálta a telefonos központot, minden beszélgetést felvesznek, és ha már van egy rosszul sikerült mondatod, amibe beletudnak kötni, akkor már nem is fizetnek. Mindenkit óvok, kössenek inkább ügynökkel. a legjobb akinek fel lehet még bizonyos százalékot ajánlani a kapható összegből. Ezt hogy tudod meg? simán megkérdezed tőle, addig ismételed a kérdést amíg konkrét választ nem ad. De ne olyat hogy majd megbeszéljük. Szóval mindegy hogy hol az ügynököd legyen tuti, aki nem 2 éve dolgozik a szakmában...és korrupt!!!

2012. júl. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet megmondani, mert minden biztosító másban erős. Aegon/Generali/Allianz, a nagyok közül ezeknél láttam jó terméket.


A kisebbek közül a Signalnál láttam egy olyat, aminél szinte hihetetlenül jó feltételek voltak, ha tényleg minden működik/nem mennek csődbe/ki is fizetik, akkor az jó választás lehet.


A Generali többet fizet totálkárra és betörésre azonos összegért, mint pl. az Allianz, viszont az Allianznál a kiegészítő családi balesetbiztosítás verhetetlen (Évi 8E-ért 60E-et fizet egy kisujjtörésre :) )


Tehát mindegyik másban jó.

2012. júl. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bocsánat, dehogy a Signalnál (isten őrizzen a Signaltól!), az Uniqára gondoltam, mint a nagyoknál sokkal jobb feltételet kínáló kicsire. De az is egy konkrét összeállítás volt. Lehet, hogy neked egész más a jó.


Én személy szerint azt tekintem alapszabálynak, hogy a kicsiket messziről kerülni kell. Az Unionra ez különösen igaz. A MÁV biztosító csődje és az elmúlt évek gazdasági fejleményei után nem árt számításba venni, hogy mekkora tőke áll egy biztosító mögött.

2012. júl. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!