Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Márciusban váltottunk bíztosít...

Márciusban váltottunk bíztosítót, kaptunk egy levelet, hogy a régi biztosítás lejárta előtt kötöttük a szerződést az újjal ezért visszaküldik az összes befizetett összeget és kössünk ott biztosítást visszamenőleg ahol akarunk, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Nem értem miért most derült csak ki,hogy probléma van.Március elején mentem be a régi biztosítóhoz,hogy lemondjam és pár napra rá megkötöttem az újjal a szerződést,de mint kiderült egészen április végéig élt még a régi biztosítás is :-( .,így átfedésben voltak két hónapig két helyre is fizettem,ezért mondták fel a szerződést.

Telefonon azt mondták,hogy ne használjam az autót ,mert a rendőr meg fog büntetni,holott nálam van a szerződés ,a csekkek.


2012. júl. 30. 19:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem teljesne értem a levelet.. tehát ha április végéig élt a régi, akkor tegyük fel hogy április 28 az évforduló.. azt való igaz márciusban tudtátok felmondani, és akkor gondolom április 29.-ei kockázatviselési kezdettel kötöttétek meg az újat, nem pedig aznaptól ahogy bementetek a biztosítóba. Mert ha attól a naptól kezdve az úgy tényleg nem jó.. sőt akkor minél hamarabb újra kéne kötni mert az elmaradt napokra büntetődíjat fog számolni.
2012. júl. 31. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!