Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Mennyi időn belül ment ki...

Mennyi időn belül ment ki hozzátok a biztosító lakásbiztosítás/kár felmérés szempontjából?

Figyelt kérdés

Csőtörés után romhalmaz a lakás,csak várjak türelemmel,majd jönnek...

Jó fejek...

Kíváncsi vagyok más biztosítónál ez hogyan működik.


2012. aug. 24. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem kell érintetlenül hagyni mindent a kárfelmérésig, lehet takarítani, sittet kivinni, lakhatóvá tenni a lakást. Szemétbe kidobni nem lehet semmit, hogy rekonstruálható legyen minden.


Nálunk legalábbis így van (Generali) és két nap múlva jöttek ki.

2012. aug. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

5 munkanapon belül. Melyik biztosító?

Előző válaszoló jól leírta. Készíts fényképfelvételt akár mobiltelefonnal és majd megmutatod kárszakértőnek.

2012. aug. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Lassan 2hete semmi.


Groupama! Nem ez az első,úgyhogy menekülünk is el tőlük. Nem írnám le,mit gondolok róluk,mert nem tűr nyomdafestéket!!!!!!!!!!!!!

2012. aug. 28. 10:11
 4/6 anonim válasza:

A helyedben betelefonálnék. Több oka is van,hogy nem jelentkeztek még.

a, megadtad a számod de tévesen és ezért nem ér el kárszakértő

b, jól adtad meg a számod,de az ügyintéző írt el véletlen egy számot

c, több számot adtál meg, és épp a kárszakértő azon akarna hívni amelyik nem elérhető vagy a rendszerben van egy régebbi számod ami már nem él,és azon szeretne elérni

d, szélsőséges időjárás miatt sok a kárbejelentés és húzódik a szemle (viszont két hétig nem szokott,úgyhogy a-c közül egyik lehet a gond)


Ezen okokkal szoktam találkozni.

2012. szept. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kivertem a balhét,még aznap itt voltak..
2012. szept. 2. 08:35
 6/6 anonim válasza:
Szegény operátor. :-)
2012. szept. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!