Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Lakásbiztosítás megkötéséhez...

Lakásbiztosítás megkötéséhez melyik biztosítót ajánlod? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 11:51
 1/7 anonim válasza:
Uniqanál vagyunk. megkötöttük a szerződést, majd egy hónap mulva elázott a gyerekszobánk mert kilyukadt a radiátor. Azonnal bejelentettük,kijött a kárszakértő felmért minden kárt majd mondta pár nap alatt lerendezik az egészet és küldik a pénzt. Ez volt 4 hete, a kárrendezést lezárták. Pénz sehol, pedig jó lenne mert addig nem tudjuk helyrehozni a gyerekszobát,fűteni meg főleg. aztán megkerestek minket hogy kivizsgálják az esetet mert 1 hónappal a szerződéskötés után történt a káresemény.....van náluk más biztosításunk is, a csekkeket össze-vissza küldik. volt hogy februárban küldték a júliusit, majd utánna a márciusit...több mint valószínü hogy mi váltani fogunk!
2011. dec. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem az Aegon a legmegbízhatóbb és legkorrektebb társaság,jóval kevesebb a kizárás és átláthatóbb a szabályzata


Ha érdekel szívesen segítek tájékozódni a témában...

2011. dec. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm szépen a válaszokat! Az Uniqa is fölmerült, de így már nem kérek belőlük, köszi az információt!

Az Aegont megnézem, és utána írok privit.

Kellemes ünnepeket!

2011. dec. 15. 11:00
 4/7 anonim válasza:
szia első vagyok, az Aegont én is tudom ajánlani. Mikor panelba laktunk volt egy csőtörésünk, minden további nélkül 1 hét alatt rendezték a kártérítést, számlázással is minden rendben volt.
2011. dec. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Generali-nál van nekünk.

Szerződéskötés után 1 hónappal beszorult az egyik bejárati ajtóba a kulcs a zárba, ajtó nyitva. Hívtam a mestervonalat (akciós belépésnél egy évig ingyenes volt), ez volt du. 6-kor. Mondták, hogy akkor este 8 körül kiér a szerelő. Mivel kisgyerekeim vannak, így másnapra beszéltük meg. Másnap jöttek, a filléres záramat lecserélték egy biztonsági zárra, 5 kulccsal. Egy forintomba nem került. Ha nem kell a szerelő, akkor azt hiszem 20eFt-ig számlával kifizették volna az új zárat.


A lakásbiztosításhoz jár baleset biztosítás is. A férjem ősszel fát vágott kertben, beszorult két tuskó közé az ujja, eltört. Neten bejelentettem, mellékeltem az orvosi leletet, egy hét múlva a számlán volt 10eFt.

2011. dec. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm szépen! Akkor az Aegonnál és a Generálinál kérek ajánlatot. Áldott ünnepeket!
2011. dec. 16. 10:43
 7/7 djpython007 válasza:
27%
Lehet későn küldök választ de a legolcsóbb és legkorrektebb a KÖBE... negyedévre 3000et fizetünk... az első hónapban volt beázás és elég volt számlát küldeni nekik én ezt ajánlom!
2011. dec. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!