Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Ebay. Biztosított csomag...

Ebay. Biztosított csomag legyen. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Szeretnék ebayról egy nagyobb összegű(20000Ft-os)parfümöt vásárolni,viszont a Magyar Posta megbízhatatlanságától félek(lenyűlják,elveszik).

Lehet kérni ebay-en biztosítást a csomagra?Az angol tudásom elég csekély,ebben kérnék segítséget.Vásárlás előtt érdeklődni kell az eladónál?



2012. aug. 31. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy lehet-e, de nem biztos, hogy eljut egyáltalán a magyar postáig, mert előszeretettel foglalják le a vámon, és onnan meg nem bizti, hogy kikerül. Tapasztalat.
2012. aug. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ebayen shippingnél ki lehet választani milyen módon küldjék, ekkora összegnél valószínűleg már úgy postázzák hogy kapsz mellé nyomkövetési számot. Viszont vámolhatják is, mert ez már nagy összeg. Ha nem érkezik meg a csomagod akkor meg jelented és visszakapod a pénzed.
2012. aug. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Vámon biztos nem megy át,mert Londonból érkezne,pont ezért, hogy vámot már ne kelljen fizetnem.

2012. szept. 1. 10:04
 4/4 Monik@ válasza:
Sziasztok.. En eppen londonban lakom es nem regen kuldtem haza csomagot es akartam kerni, hogy elsoosztalyos legyen vagy valami, hogy tuti ne vesszen el., nekem azt mondtak, hogy ok nem tudjak garantalni hogy mitorteni vele a repulon es a masik orszagban, szoval magyaran nem tudtam semmi elsoosztalyos vagy hasonlo modon feladni, olyat viszont nem kerdeztem van-e biztositas de, ugy gondolom ha van is mar nem is erte meg innen rendelned, mert tuti draga...
2012. szept. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!