Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Az alábbi témában kérem a...

Az alábbi témában kérem a segítségeteket.1 éve a UK-ben élek, de megvan a magyar lakcímem is. Nem dolgozom, a férjem után vagyok itt jogosult az orvosi ellátásra. Kérdésem: Kell-e Mo-n tb-járulékot fizetnem?

Figyelt kérdés
2012. szept. 11. 11:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk 1 évvel ezelőtt amikor kijöttél, ki kellett volna töltened egy formanyomtatványt amiben kéred az otthoni TB ideiglenes megszüntetését. Mivel ezt nem tetted meg, akár pénzbírsággal is büntethetnek. Csodálkozom hogy nem tudsz róla, mert itt a gyakorin is többször írták, a tévében is benne volt, és levelet is küldenek. Én például kaptam levelet amiben tájékoztattak a lehetőségekről, következményekről.
2012. szept. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A TB felé bejelentettem,el is fogadták..iktatták stb..a NAV "üldögél" az ügyön.
2012. szept. 11. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!