Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Érdemes magánnyugdíjpénztárat...

Érdemes magánnyugdíjpénztárat váltani?

Figyelt kérdés

Az ING-nél vagyok 1998 óta. Az utóbbi hetekben telefonon megkaresett már 2 másik magánnyugdíjpénztár is, hogy váltsak. De érdemes? Melyik a "jobb"?

29L


2009. aug. 13. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Most nem érdemes váltani. A legjobb, ha egyelőre a fenekeden maradsz. Ezek a magánny. pénztárak most be vannak sózva, engem is állandóan hívogatnak. :S
2009. aug. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Váltani semmi képp nem szabad, ha benne vagy egybe az is szarba van ( évek ota vagy benne ), nem hogy váltasz, akkor még rosszabbak a felttelek, várj kis idöt, hátha jobb lesz..... HÁTHA
2009. aug. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az ING-től jobbat nem fogsz találni!A lehető legjobb helyen vagy.
2009. szept. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, nem érdemes váltanod az ING-ből, mert már az idén is ők lábaltak ki legelőször és legnagyobb mértékben a tavalyi mínuszból.
2009. szept. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat!

Meggyőztetek!

2009. szept. 24. 15:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha megírod a telszámodat, akkor beajánllak a tanácsadómnak, ő minden kérdésedet meg tudja válaszolni nyugdíjpénztárakkal kapcsolatban.
2009. okt. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2011. febr. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!