Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Melyik a legjobb (autó)...

Melyik a legjobb (autó) biztosítás-választásos oldal? (váltani szeretnék)

Figyelt kérdés

Szóval állítólag vannak olyan oldalak, ahova ha beírjuk a saját adatokat, meg nyilván a kocsiét is, kiadja melyik biztosítóhoz érdemes menni.Melyikre érdemes váltani..


Vagy egyenként kell a biztosítók oldalait negnézni?

Sok oldalról hallottam már, de nem tudom melyik a jó:S


Szóval megtehetem én azt itthonról, h egyszerűen bekalkulálom az adatokat, és kiadja melyik az optimális biztosító nekem?


Mennyire bonyolult ez szakember segítsége nélkül?


Előre is köszi:D


2010. nov. 6. 07:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Laikus vagyok, szóval köszi, ha szájbarágósan írjátok le ezeket a dolgokat:D
2010. nov. 6. 07:38
 2/5 A kérdező kommentje:

Amúgy mennyire biztonságos ez az egész?


Találtam egy oldalt, ahol ugye mindenféle adatot meg kell adni (elvileg ingyenes), és megkapom az ajánlatokat.

De nem lesz abból baj ha megadom az adataimat?

Kötelez ez bármire?

2010. nov. 6. 08:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Amíg nem írsz alá papíron valamit, addig nem érvényes. Az adataidat elvileg nem használhatják fel.

[link]

[link]

Én ezt a kettőt használtam már. Kell amúgy levelezni és faxolni néhányat a váltáshoz. De az utánajárást elvégzik helyetted. A szolgáltatásuk ingyenes! Ha valamelyik a váltás ügyintézéséért pénzt akar kérni, azt hagyd ott, van elég másik :)

2010. nov. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!!:d
2010. nov. 6. 12:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Siker?
2022. nov. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!