Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Ki a hibás? Vasúti felüljáróró...

Ki a hibás? Vasúti felüljáróról hajtottam lefelé. Az előttem haladó Suzuki előtt váratlanul leállt az előtte haladó autó. Belehajtott, én meg az ő autójába. Az első autó a rendőr említése után azonnal elhajtott, rendszám nincs.

Figyelt kérdés

Az előttem lévő Suzuki típusú gépkocsiban jelentős kár keletkezett,az én autómban kb 1 millió a becsült kár értéke.

Cascóm nincs,ráadásul a másik gépjárművet vezető hölgy 8 napon túl gyógyuló sérülést szenvedett/az orvosok szerint nem egyértelmű,hogy a baleset okozta- e a sérülését/.A rendőrségi jegyzőkönyv még nincs a kezemben,de a rendőr azt mondta,hogy én vagyok a hibás.Tényleg?


2012. nov. 12. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindig a hátsó a hibás: enm voltál felkészülve a váratlan eseményre, nem tartottál megfelelő követési távolságot (és az előtted lévő sem).
2012. nov. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A ráfutásos baleseteknél csaknem 100%-ban a hátsó a hibás, hiszen nem tartotta a követési távolságot. Az első autóról mindenesetre adjatok leírást, hátha megtalálják a rendőrök.
2012. nov. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az mondjuk furcsa, hogy elhúzott. Pont ő nem volt hibás, elvileg. Még ha szándékosan ok nélkül fékez akkora sem, kivéve ha bevágott az előtted lévő elé pl kereszteződésben vagy előzéskor. Elképzelhető, hogy pl lopott volt az autó, vagy ittas és nem akartak rendőrt emiatt.
2012. nov. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi lett az ügyből?Meg lett az első autó?
2014. szept. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!