Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Vajon fizet a biztosito?

Vtibor kérdése:

Vajon fizet a biztosito?

Figyelt kérdés
Egy honapja összetörtem egy autot ahol en voltam hibás err most osszetortek az en automat ugyanazon az oldalon totaljarra csak az elso esetben en voltam a hibas most vixont nekem nem adtak meg a jobb kezet es tk. Lett az auto. A biztosito fizet vajon mert hogy laikuskent elsore meg nekem is biztositasi csalasnak tunik a dolog?

2012. nov. 20. 03:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez így nagyon meleg pite...


Szemlézték az autót az első baleset után? (a biztosító nyilván tud róla, mert a másik fél tuti bejelentette ha adtál neki betétlapot ).

2012. nov. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem nem neztek meg csak felhivtak hogy elismerem e hogy en voltam a hibas
2012. nov. 20. 18:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, ez a baj, mert így nem tudod majd bizonyítani, hogy mennyire sérült az első balesetben - a biztosító meg jogosan azt fogja gondolni, hogy trükközöl a 2. balesettel.


Szerintem ez egy nagyon nagyon nehéz menet lesz...

2012. nov. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztosan utánad fognak nézni rendesen, de ki kell, hogy fizessék! Ha te mindent úgy csináltál, ahogy az elvárható és nem mulasztottál el semmit, akkor nem lehet baj. Készségesen csinálj meg nekik mindent, amit kérnek és addig hajtsd őket, amíg nem fizetnek!
2012. nov. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez úgy van, ahogy az utolsó mondja. Megfelelő fellépéssel sokszor még arra is ki lehet harcolni a kártérítést, amire nem is járna.
2012. nov. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!