Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Balesetbiztosítás kérdések....

Balesetbiztosítás kérdések. Megéri megkötni?

Figyelt kérdés
A fő célom az lenne, hogy ha velem valami történne, akkor a családom ne maradjon pénz nélkül. (A fő kereső én vagyok a családban). Pajzsmirigy beteg vagyok (hypothyreosis). Ez befolyásolja a biztosításkötést? Mennyire megbízthatóan fizetnek? Remélhetőleg sosem lesz felhasználva, ez esetben "elvész" ugye? Nem úgy működik, hogy fizetem , aztán egy idő után kiveszem egyben, hanem fizetem, és ha nem ér baleset, akkor benn marad a pénz?

2013. febr. 8. 11:56
 1/5 anonim válasza:
Biztósitok elküldenek egy általános szakorvosir amiből kiderül hogy teszem azt nem vagy pl rákos erre azért van szükség mert ha az lennél és kötnél biztositást havi 6000 ft ért élnél 13 hónapor ők meg fizethetnének 20.000.000 milliót ez valamiért nem éri meg nekeik:)ha nincs eltitkolt vagy nem tudsz róla hogy lenne az előbb leirt halálos kimenetelű betegséged akkor megkötik .amennyiben 12 évet fizetsz és akkor halsz meg bekérik a boncjegyzőkönyvet önkezüség,vagy teszem az ittas vezetésből kifolyólag halsz meg nem fizetnek,azon leszenek hogy benyeljék a pénzed és nem nagyon kelljen fizetniük van valamilyen talán életjáradékos buli ahol adott időnként visszakapsz apénzedből valamennyit nem tudom neten nézd meg
2013. febr. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A betegségem nem vészes, csak gyógyszerszedéssel jár, viszont nem gyógyítható meg.
2013. febr. 8. 12:07
 3/5 anonim válasza:
halálodat okozhatja?konkrétan befolyásolja az életminőségedet?ha igen akkor elutasitanak mert nagy a rizikófaktor..
2013. febr. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem halálos, nem befolyásol semmit. Csak állandó gyógyszerszedéssel jár, ennyi.
2013. febr. 8. 12:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet életbiztosítást és balesetbiztosítást is kötni. Van ilyen és olyan formája is, tehát cascoszerű és olyan is, ami vagy baleseti tragédiánál, vagy a futamidő végén is fizet. Hogy megéri e? Ezt te érzed, hogy neked ez fontos. Nekem több is van, elsősorban megtakarítási célból indítottam őket, de számomra is fontos az esetleges baleset, a család.

Szívesen segítek, ha gondolod.

2013. febr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!