Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » AXA Egészségpénztár tagok! Ti...

AXA Egészségpénztár tagok! Ti is felháborítónak tartjátok, hogy az AXA kötelező önkéntes egészségbiztosításra ("Védőháló") lenyúl negyedévente 150Ft-ot előzetes levél értesítés és a lemondás lehetősége nélkül?

Figyelt kérdés
Az összeg nem érdekes, havi 50Ft. A probléma az elv, hogy kötelezően önkéntes és nem lehet lemondani. Ennyiből minden szolgáltató, akinek havonta fizetek, lenyúlhat kötelezően önkéntes 50 forintos díjakkal, az pedig már nem kevés. A biztosításoknál az ügynököket is rühellem, (levakarhatatlan zaklató,) nemhogy a kötelezően önkéntes lemondhatatlan költségeket...

2013. febr. 11. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindennek vannak költségei...

A folyószámláknál sem reklámozzák,hogy egyébként ezért ennyit vonunk le kedves ügyfél.Egyébként a szerződéskötéskor el kellett volna mondaniuk,hogy mi mennyibe kerül.A szerződésben majdnem csak biztos,hogy benne volt.


Mivel aláírtál egy x éves szerződést,nem tudod lemondani addig amíg le nem jár.Ha mégis,az pénzbe kerül.

2013. febr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ezért kéne a PSZÁF-nek rendesen működnie,és esetleg normakontrolra küldeni a szerződéseket,hogy megvezetésre ne lehessen alkalmas!!!
2013. febr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is meglepődtem hogy ilyet meg lehet csinálni. Régóta vagyok egészségpénztári tag. Szerintem úgy lett volna szabályos hogy megkérdeznek. Még értesítést sem küldtek. Szerettem volna lemondani de nem lehet. Egyik napról a másikra változtathat egy bank +költségeket +szolgáltatásokat?
2014. ápr. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!