Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A bank az előzetes (telefonos)...

A bank az előzetes (telefonos) hitelbírálaton, JOGOSULTNAK talált a hitelre.600. 000 Ft - 4 évre. Mi várható a tényleges hitelbírálaton? Részletek lent, eléggé összetett a dolog

Figyelt kérdés

Nettó fizetés: 130. 000 Ft

Munkaviszony: Alkalmazott - 6hónapja

Lakás: albérlet

Életkor: 23


Mondtam nekik, hogy folyószámlahitelem van 50. 000 Ft, viszont azt nem, hogy az utolsó 3 havi kivonaton azt fogják látni, hogy Én ezt teljesen le is merítettem (levettem automatán), és mivel Én hülye nem hagytam rajt semmi, így az utolsó 2 hónapban -ba ment (-100-200Ft)..Ez nagyon lehúzza majd a tényleges bírálatot, vagy nem ezt nézik?


A másik kérdésem!

Élettársi kapcsolatban élek és van egy gyerekem. Viszont Ők az albérletbe nincsenek bejelentve, ahol lakok, csak az állandó lakcímünk közös.A kölcsönt a tartózkodási helyemre venném fel.Lehet, hogy hülye kérdés, de nekem így meg kell említenem, hogy van eltartott gyermekem, vagy jobb, ha inkább azt írom, hogy egyedül élek(a sikeresebb hitelbírálat miatt)? ez számít egyántalán?

Viszont! A fiam miatt kapok családi adókedvezményt, ezt gondolom Ők láthatják, így ezt a dolgot meg se tudom tenni?

A barátnőmmel együtt a közös jövedelmünk Nettó 250.000 Ft, a jövedelmem egyedül nettó 130.000 Ft.

Hitelünk nincs, csak a folyószámlahitel, amit fentebb írtam.

A hitel törlesztője 19.000 Ft lenne 4 évre.

De nem szeretném ha adóstársnak be kéne szállnia.


Kérlek válaszoljatok, előre is köszönöm



2012. szept. 27. 13:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!