Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Ltp-vel kapcsolatban nem...

Ltp-vel kapcsolatban nem tartjátok pofátlanságnak, hogy 3 hónapig ülnek a pénzeteken kiutalás előtt?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez így van és nincs értelme háborogni rajta, de idegesít, hogy az én pénzemen ücsörögnek, és még nekem kell 3%ot fizetni, hogyha időben szeretném látni a pénzemet..

Szerintem úgy lenne reális, hogy a felmondáskor, vagy a lejáratkor odaadnák, az önrészt, amit ugye mi magunk fizettünk be, azaz a saját pénzünket, és a többit meg 3 hónap múlva utalnák, állami támogatás, kamatok ilyesmik..

Csak nekem furcsa ez? Hogy még nekem kell fizetnem azért, hogy a saját pénzemet amin nincs állami támogatás sem, azonnal ideadják?


2013. febr. 28. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem pofátlanság, hanem szerződéses feltétel. Ezen felesleges pörögni. Felmondáskor érthető, hiszen valószínűleg hosszabb távú befektetésekben van a pénzed, amihez nem férnek hozzá azonnal. Lejáratkor megoldható lenne, az igaz, viszont az neked is tervezhető. Úgy kötöd meg a szerződést, hogy erről tudsz.
2013. febr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze ezt, tudom és értem is, hogy ez így van és kész, csak idegesítő, hogy ingyen nem férnek hozzá a pénzemhez, de ha fizetek akkor igen?
2013. febr. 28. 10:56
 3/5 A kérdező kommentje:
Jah azt persze nem írtam, hogy hitelről szó sincs! Az persze megint másik történet...
2013. febr. 28. 11:06
 4/5 anonim ***** válasza:

"ingyen nem férnek hozzá a pénzemhez, de ha fizetek akkor igen?"


Tegyük fel, hogy te vagy az LTP, nálad van a pénzem. Három havonta egyszer ingyen vehetsz fel pénzt az ATMből, a többi alkalom pedig 3%-ba kerül. Ha időben szólok, akkor 3 hónap alatt ingyen ki tudsz fizetni, igaz? Viszont ha nekem hirtelen kell a pénz, akkor neked pénzbe kerül hozzáférned. Ebben az esetben te állod a 3%-ot, vagy elkéred tőlem?


Na, az LTP is elkéri tőled.

2013. febr. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Okés értem :D Köszi
2013. febr. 28. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!