Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Melyik magánnyugdíjpénztárba...

Melyik magánnyugdíjpénztárba lépjek be ezek közül : Allianz Hungaria, OTP, Aegon, MKB, Ing?

Figyelt kérdés
Nem is szeretnék belépni,de ha már muszáj, akkor vmi olyanba, ami nem csődöl be, vagy nem veszik el a pénz.
2009. okt. 5. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szted mi abszolút hétköznapi emberek, hogy tudnánk neked ebben tuti tippet adni?:)Én is éárdeklődtem itt pénzügyekről, de aztán rájöttem, hogy szakértői segítséggel többre megyek:)Sztem kérdez meg te is egy tanácsadót..teljesen ingyen van és sok időt spórol neked, vagyis én ugy éreztem nekem sokat segített..ha pesti vagy szívesen megadom az enyim számát...sok szerencsét!
2009. okt. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia! Ajánlom figyelmedbe: www.pszaf.hu

Egyébként nem is értem miért csak ezeket soroltad fel. Az Axa hozamai pl. magasan jobbak az általad felsoroltaktól. Ha kérdésed van még írj nyugodtan!

2009. okt. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

AXA!

Én is ott vagyok, oda érdemes menni.

OTP-be véletlenül se.

2009. nov. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szia független magánnyugdíj tanácsadó vagyok és segiteni szeretnék én tudok biztos adatokal szolgálni melyiket válaszd hívj:06702215082
2010. jún. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
AXA :P Ne menj már a jutalékodra :D
2010. júl. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!