Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Allianz Bónusz Életprogramról...

Allianz Bónusz Életprogramról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Állítólag havi 10000Ft-ot kellene fizetnem, meg talán 3 év után kivehetem az egészet és garantálja hogy pénzemnél maradok, tehát amit befizettem azt visszakapom mindenképp. Kötött már vki ilyet? Megéri? De talán 10 évig érné meg bennt tartani, de ha 3éven belül nem fizetem odavész amit addig fizettem? Hogy van ez? Életbiztosítás és megtakarítás is egyben? Nem igazán értem.
2013. jún. 28. 22:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem van ilyen.

Költségek: kezelési ktg, csekk ktg, ezek éves költségek.

az életbiztosítás havi díja 1500 vagy 2500 as van. Tehát befizetel minden hónapba 10000 ret abból levonnak 1500 at, az már csak 8500 ft/hó megtakarítás.

3 év múlva lehet ki venni az összeget amit eddig fizettél. Addig nem érdemes ki venni a pénzt.

Minden évben emelik a díjat első évben 10000, a második évben 10300, a harmadik 10600. Az emelés az infláció miatt van.

Érdemes megkötni, de jól át kell gondolni. Hány éves vagy?

2013. jún. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!