Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Mi a véleményetek az Allianz...

Mi a véleményetek az Allianz biztosítóról, ami a lakásbiztosításokat illeti?

Figyelt kérdés
Most a Generalinál vagyunk, annál a díjnál ők kedvezőbb ajánlatot adtak egy kicsivel. Ennek ellenére nem tudom, érdemes-e átmenni. Elsősorban az érdekel, milyen a hozzáállásuk, ha nekik kellene kár esetén díjat kifizetni.
2013. márc. 19. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én első körben azt javaslom, hogy a Generalis szerződésed dolgoztasd át, hogy kedvezőbb legyen a díj. Ne feledd, mindig van kedvezőbb! :)

Tartamengedmény -20%, fizetési kedvezmény akár 9%, email kedvezmény -5%

Arról nem is beszélve, hogy jók a szolgáltatások.

2013. márc. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Anyámnak volt egy betöréses kára, nagyon gyorsan, kötözködés nélkül kifizették a teljes kárt.
2013. márc. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekünk nagyon pozitív volt a tapasztalatunk. Beáztunk, pár napra rá volt a kárszakértő és nem telt 1 hét és a számlán volt a pénz! Plusz pozitív volt számunkra, hogy mikor lejárt az egy év biztosítás utána sem emeltek az összegen, vagyis már 2. éve fizetjük ugyanazt a díjat (előző biztosító emelt évforduló után).
2013. szept. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
3. válaszadó vagyok. Ne haragudjatok, de az Astra biztosítóra gondoltam és nem az Allianzra. Sajnos nem sikerült törölnöm a válaszom, nem tudom lehet-e egyáltalán :(
2013. szept. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!