Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Mennyi idő alatt fizet a...

Mennyi idő alatt fizet a biztosító?

Figyelt kérdés
Május 19.én becsapott hozzánk a villám. elég sok mindent tönkretett. az utolsó papír beérkezett hozzájuk júni 10 körül. de pénzt még mindig nem kaptunk. arról sem kaptunk semmilyen papírt, hogy mennyi pénzt kapunk. hívtuk őket az volt a kifogás, hogy az árvíz károsultaknak fizetnek először. mi meg mondtuk nekik, hogy májusba volt viharcsapásunk, akkor azt mondták, hogy előre vesznek minket a kifizetések terén. mennyi idő alatt kellene nekik kifizetniük?

2013. júl. 7. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Annyi idő alatt kell fizetniük, amennyit a szerződésben vállaltak. Meg kell nézni az ügyfél tájékoztatót, általában 2-4 hét. Ezt akkor is be kell(ene) tartaniuk, ha árvíz volt vagy cigánygyerekek potyognak! Én úgy gondolom, hogy a jóindulatodra apellálnak az árvíz miatt, miközben ha az ő jóindulatukra lenne szükség, akkor páros lábbal rúgnának ki a fiókjukból...
2013. júl. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és mi van akkor ha amit kiküldtek pénzt kb semmire sem elég??
2013. júl. 8. 21:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennyi információból nem tudom eldönteni, mi történhetett. Volt kint kárszakértő? Aláírtatok-e valamit? Miről kértek és küldtetek be papírt? Ha nem kaptatok a számláknak vagy a megbeszélteknek megfelelő összeget, akkor fel kell hívni a biztosítót, hogy miért ennyit utalt. Azt nem szabad elfelejteni, hogy ha a tönkrement tárgyak már rég nem voltak újak (biztosítója válogatja, hogy mennyire), akkor avult értéken térítenek! Az az összeg biztos nem lesz elég új dolgok vásárlására.
2013. júl. 9. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hozzatok kiment a biztosito karszakértöje?vagy csak elekrtomos cuccok mentek tönkre és javitasrol minden szamlat küldtetek be?
2013. júl. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!