Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Mik a tapasztalatok az ASTRA...

Mik a tapasztalatok az ASTRA biztosító lakásbiztosításával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Eléggé kedvező ajánlatot kaptam egy telefonos megkeresés után. Mennyire korrektek, ha kifizetésre kerül a sor? Mennyire elérhetőek?
2013. júl. 30. 14:33
 1/4 pénzügyi_tanácsadás válasza:

Szia!

Érdekelne pontosan, hogy mit takar ez a kedvező ajánlat!

Kérlek írj privátot!

2013. júl. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ASTRA egy román biztosító! Ez is már egy mérce kell, hogy legyen. Ha károd van, telefonon kell hogy rendezd,segítség nélkül. Az olcsó biztosítás egyből nem is olyan olcsó majd.Mindig olyan cégnél köss,akinek a tanácsadójával személyesen is tudsz beszélni.
2013. aug. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok biztosító csak akkor fizet, ha bemész, és vered a pultot. Az Astrának nincs magyar fiókja, így nem is tudsz a pultra csapni.
2013. aug. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az ASTRA egy korrekt biztosító, nekem ez a tapasztalatom. Üvegkárom volt, nem tököltek, gyorsan kifizették. Egyébként VAN ügyfélszolgálati irodája, ha jól tudom Győrben, Miskolcon, Pécsett, Szegeden és Debrecenben. Budapesten van a központjuk. Maximálisan meg vagyok velük elégedve, szerintem nyugodtan köss velük.
2014. jan. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!