Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Kimehetek angliába?

Kimehetek angliába?

Figyelt kérdés
Sziasztok úgy fizetem a társadalombiztosításomat mivel a sulit abbahagytam de még nem dolgozom. így elhagyhatom az országot úgy h abbahagyom a fizetését? s majd kifizetem akkor ha elmentem ott angliába dolgozni??

2013. aug. 12. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Anglia. Minden országot nagy betűvel írunk..


Se hogy válaszoljak a kérdésedre. Ha otthon TB.t fizetsz, de úgy döntesz, hogy Angliában akarsz dolgozni, akkor kitöltesz egy formanyomtatvány és kérded a TB ideiglenes megszüntetését. Ha nem szünteted meg ideiglenesen akkor később büntetésre számíthatsz, akár 100 ezer forint is lehet.

Kérdés inkább az, hogy van-e szakmád, vagy valamiben gyakorlatod, és a legfontosabb van-e angol nyelvtudásod???

2013. aug. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rokonokhoz megyek ki... Érettségim van. angolul is tudok valamennyit
2013. aug. 12. 22:05
 3/4 A kérdező kommentje:
De nincs kikötés h mennyit kell befizetnem?? pl ha még ebben az évben nem fizettem mert egy összegben akartam kifizetni
2013. aug. 12. 22:07
 4/4 anonim ***** válasza:

1. az érettségid Angliában semmit nem ér. Azzal finoman szólva kitörölheted a fenekedet.

2. TB szüneteltetése attól a naptól lép érvénybe amikor megírtad a kérelmet. Ha mondjuk szeptember 1-től kéred a Tb szüneteltetését akkor még szeptemberig ki kell fizetned amivel tartozol. Ha nem fizeted ki akkor megbüntetnek.

Hogy kint Angliában hogy boldogulsz majd szakma, gyakorlat és "valamennyi angol " nyelvtudással azt kérdezd meg a rokonaidtól. De ne sokat várj..

2013. aug. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!