Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Milyen autóbiztosítást érdemes...

Milyen autóbiztosítást érdemes magyar kocsira kötni, ha Angliába fogok lakni huzamosabb ideig (évekig)?

Figyelt kérdés
25 év alatt sokba kerül kint biztosítást kötni, ezért szeretnék valamilyen európai biztosítói megoldás.
2011. jún. 6. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Arra gondoltál már, hogy Angliában baloldali közlekedés van, és a magyar kocsiban ehhez nem épp a legmegfelelőbb helyen van a kormány? Add el az autót, és vegyél egyet kint!
2011. jún. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
25 év alatt itthon is sokba kerül a biztositás nekem pl 25 ezer évente(vagy lehet negyedévente?), szerintem kint a hazaihoz képest még mindig olcsóbb nemcsak a biztositás de a többi dolog is amit a kocsira kérnek. És szerintem se érdemes magyar autóval odamenni, vegyél egy ottani "népautót" ha kis köbcentiset választasz olcsóbban megúszod.
2011. jún. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!