Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Allianz biztosítóval kapcsolat...

Allianz biztosítóval kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Augusztus 14.-én volt kint a kárszakértő, megállapította a kárösszeget. Eltelt 15 nap, ma van a 16. és még nem fizették ki a kárt. Tegnap kétszer telefonáltunk, panaszt tettünk, ma is felhívtuk őket kétszer és annyi tudtak mondani,hogy megtörtént az utalványozás de még mindig nincs a számlán a pénz, nem tudják egyáltalán mikor lesz rajta.... mit tennétek?
2013. aug. 30. 14:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Semmit, várnék.. Ha utalványozva van akkor a következő utalással elmegy, egy általános biztosító heti 2x utal..

Úgyhogy legkésőbb jövőhéten megkapod.. Mit kell úgy idegeskedni? Jó tudom kell a pénz stb de attól, hogy panaszt teszel még nem fog előbb elutalódni..

2013. aug. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

3 ügyünk volt velük eddig: 2 lakáskár, 1 életbiztosítás lejárat.

Az első lakáskár 2005-ben (1986 óta van lakásbiztosításunk)

Akkor gyorsan fizettek: beadtuk a számlát, 15 napon belül megkaptuk a pénzt.

2011-ben járt le az életbiztosítás, a 16. nap után érdeklődtünk, telefonon nem tudtak érdemi felvilágosítást adni. E-mailre (többszöri e-mailre) válaszolták, hogy utalványozták. Rákérdeztem, hogy az utalványozás náluk pontosan mit jelent. Majd kvázi megfenyegettem őket, és az utalványozás után 8 nappal megkaptuk a pénzt.

Idén lakáskár: beküldtük a számlát, 18 nap múlva felhívtuk őket: minden OK, küldik a pénzt. Rá 7-8 napra pénz sehol, rákérdezésre számlaszámot kértek (meg volt adva, előző telefonkor még látták) Újból beküldtük, újabb érdeklődés, több mint egy hónap múlva kaptuk meg a pénzt a számla beküldésétől számítva.

2013. aug. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

mi idén váltottunk Allianzra, eddig másnap mindig itt volt a pénz, de most valahogy nem akarják utalni... remélem jövőhétre megérkezik...

amúgy elég kellemetlen 2 hétig nem tudtuk használni a zuhanyzót, mert fel volt szedve a csempe

2013. aug. 30. 18:41
 4/14 anonim ***** válasza:
Na úgy látom akkor akármilyen nagy biztosító a pénzügyi osztályuk elég kaki :D Nálunk ha valami UTALVÁNYOZVA van (nem utalványozásra vár, az megint más) akkor azt másnap az ügyfél számláján van..
2013. aug. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Az Allianzot két éve megvette az FHB Bank , azóta szétesőben vannak.Az Allianz Bank rendszereit beolvasztották az FHB rendszerébe , na ez nem ment zökkenőmentesen.

Az FHB - sok először a felsővezetőket rúgták ki , utána a középvezetőket , majd a fiókvezetőket.Mindenhol új emberek vannak , úgyhogy kupi van.


Az FHB- t nem érdekli annyira a biztosítási üzletág , ők a banki üzletágat preferálják , így a biztosítási üzletág visszafejlődik , nehéz elérni az ügyintézőket , az internetes ügyintézés felé terelik az embereket.

Várni kell , meg telefonálgatni.

2013. szept. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az a 15nap véletlenül nem 15 munkanap? Hiszen hétvégén nincs biztosító, így nem hinném hogy azokat a napokat belekalkulálják, amikor nem dolgoznak.
2013. szept. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
ma megkaptuk a pénzt :)
2013. szept. 2. 23:37
 8/14 anonim ***** válasza:

Üvegkáram volt, a legjobb, legdrágább Velux-ra cseréltem ki a törött üveget, 1 hét után jött a kárszakértő, a káreset után 3 és fél hét után fizettek, kaptam egy E-mailt, szépen leírták hogy fizettek, és tényleg kifizették fillérre pontosan!

Normálisan kell a kárt bejelenteni, pontosan, határidőd belül, ha kell az üzletkötőd segítségével, és ennyi!

2014. nov. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az Allianzot két éve megvette az FHB Bank , azóta szétesőben vannak.Az Allianz Bank rendszereit beolvasztották az FHB rendszerébe , na ez nem ment zökkenőmentesen.


Húha nagy zavar van a fejekben,ilyen sosem történt,inkább meg sem szólaltál volna okoska.Ezt nem is tudom hol olvastad?

2018. jan. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem olvastam , édesanyám az Allianz- nál dolgozott .

Okoska .....

2018. jan. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!