Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Panellakásban ha a fölöttünk...

Panellakásban ha a fölöttünk lakó leáztatta a WC-fürdőnket, kb mennyi a reális összeg, hogy fizessen a biztosító?

Figyelt kérdés
Színes, külön kikevertetett festékkel volt kifestetve a WC-nk, azaz nem a legolcsóbb fehér festékkel, de a beázás alaposan tönkrevágta. Ès nem lesz elég egy sima festés, mert a szaros trutyi folyt rá a plafonunkra.

2013. nov. 20. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Mi egy ugyanilyenért 25 ezret kaptunk. (szaros trutyi volt nálunk is..:(
2013. nov. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Ha jól tudom, lehet egyezkedni a biztosítóval: elfogadhatjuk a szemle nélkül felkínált összeget, ha úgy gondoljuk, hogy elég lesz. Ha nem fogadjuk el, akkor a számlával igazolt összeget térítik meg. Ha speckó festéket akarsz használni, azt nem biztos, hogy kifizetik, ezt érdemes megkérdezni - de gondolom ez függ az összegtől is: nem olyan nagy egy WC, spéci festékkel sem lehet vészesen drága. Fényképet készíts, az még jól jöhet!
2013. nov. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
8000 Ft-ot ítélt meg a kijövő emberke, én kevésnek találom. Úgy tudom, hogy nem vagyok köteles vmi olcsó fehér festékkel kifestetni, ha színes, kikevert festék van rajta. Szerintetek mit csináljak? 8000 Ft-ról mit gondoltok?
2013. nov. 21. 09:19
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat!
2013. nov. 21. 09:20
 5/5 anonim ***** válasza:
72%

"A biztosító nem szeretetszolgálat, hanem Zrt." - fejtágításon nekünk mindig ezt mondták, ha rákérdeztünk egy-egy, a szerződő szempontjából előnytelen dologra.


Nem fogja nézni, hogy te milyen festékkel festettél. Van egy helyre állítási érték,amiből használható lesz újra a wc-d a számításaik szerint. 8 ezerből meg ki lehet festeni egy ekkora helyiséget, sima fehérrel is, vagy százezerből is kihozhatod, de azt nem fogja téríteni még számlával igazolva sem.


És ez csak bagatell kár, komolyabb dolgoknál, lehet jobban fájna a fejed...

2013. nov. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!