Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Meghaladhatja e a javítási...

Meghaladhatja e a javítási összeg a biztosító által megállapított kár értéket?

Figyelt kérdés
Idegenhibás balesetet szenvedtem. A károkozó elismerte a felelősségét. Az autót, ami egyébként 5 éves, 300000km-t futott(taxi)szervízbe vitettem, mert a bal első kereket találták el, és nem tudtam hogy milyen sérülések történhettek a láthatókon kívül.-A javítási értékhatár 1100000Ft, de a szervíz még száz ezer forintot akar kérni tőlem, mondván hogy nem tud kijönni a biztosító által megállapított összegből.-Mit lehet tenni ilyen esetben? Nekem nincs ennyi pénzem, hiszen eleve kiestem a munkából 3 hétre.(avulásra hivatkoznak)
2013. júl. 7. 21:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen ilyen sajnos van..

Azt tudod csinálni hogy beszélsz a szervízbe a góréval és megmondod hogy 3.4 részletbe fogod tudni kifizetni a többletet vagy ott fog rohadni a kocsid még hónapokat a szervízbehogy fogja a helyet. Szerintem ebbe belemennek ha normálisak.

2013. júl. 8. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!