Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Az aprod.hu ra felraktam a...

R-chee96 kérdése:

Az aprod.hu ra felraktam a telefonom es irtak ra. (lent irom mit) igy at tudnak verni? A valaszt gyorsan varom, mert nagyon fontos!

Figyelt kérdés

Ezt irtak:

Tiszteletem erdekelne a keszulek.

Postan tudnam csak megvenni a tav miatt! Megoldhato? Elore utalni nem szeretnek, utanvetelt de mert parszor jartam ugy hogy nem azt kaptam amit akartam venni. Nem feled iranyul a bizalmatlansagom kerlek ne hidd ezt. Csak tudod te is szerintem milyen a mai vilag. Tehat ha nekd ugy jo akkor hetfon feladnad nekem a cimemre amit leirok ha neked jo atveszem postat termeszetessen allom! Atveszem latom hogy az van benne es szamladzamra fizetek.Adataikat mind megadom! Igy kockazata nincs Evek ots igy uzletelek es vateran is pozitivumaim vannak tobb


Igy at tudnak verni?valaszokat elore is koszonom.kerlek gyorsan irjatok!!!!nagyon fontos!!!


2013. nov. 30. 22:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Átverés ! Ha utánvétellel nem veszi át, nem is akarja. A cégektől érkező minta vitamin is utánvétellel jön...
2013. nov. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszt!!!rengeteget segitettel!!
2013. nov. 30. 22:57
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha nagyon kell neki a telefon akkor előre utalna pénzt.
2013. nov. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Toled is kiszonom a vslaszt!!rengeteget segitetek!!!
2013. nov. 30. 23:03
 5/14 anonim ***** válasza:

Egyértelmű kamu. Miért nem előre utal? Te pont ugyanúgy elmondhatod azt, amit ő mond, hogy "bizalmatlanság".

Milyen telefon, mennyit ér, és mekkora a táv?

Ha a telefon 20-30-40e Ft, akkor szerintem van az a táv, ami bevállalható, főleg ha valaki tud utazni diákkal, esetleg van 90%-os lehetősége...


A másik lehetőség, hogy biztos van a "közelben" ismerősöd. Küldd el neki, ő vigye el az illetőnek, találkozzanak személyesen, nézze meg, ha kell fizesse ki neki, és akkor megkapja. Szerintem mindenki talál ismerőst az ország bármelyik "csücskében", akiben viszonylag jobban meg tud bízni, mint egy tök ismeretlenben.


Ajánld fel neki ezt a második lehetőséget, kíváncsi vagyok mit mond rá :)

2013. nov. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

semmi lényege nincs itt az utánvétnek. Arra akar rávenni, hogy küldd el neki tök ingyen a terméket, és majd ha átvette, akkor (soha) majd ő fizet neked utólag.


eszedbe se jusson belemenni!

2013. nov. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha még nem írtál neki választ akkor írd ezt neki

"

Ne haragudj, de előre én sem szeretnék utalni, mert párszor jártam úgy, hogy elküldtem a terméket, hittem abban hogy az illető utólag fizetni fog, de soha nem fizettek. Így se pénz, se a termékem nem lett meg. Nem feled irányul a bizalmatlanságom kérlek ne hidd ezt. Csak tudod te is szerintem milyen a mai világ. Ha neked jó akkor utald a pénzt, és én postázom a telefont."

2013. nov. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
"kockazata nincs" hehe neki biztos :D
2013. dec. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetitek előre a telót. Köszi :D.
2013. dec. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!!!:)
2013. dec. 1. 07:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!