Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Ha töröltetem magam a munkaügy...

Ha töröltetem magam a munkaügyi központ nyilvántartásából, az önkormányzathoz be kell-e mennem utána, hogy bejelentsem ezt a tényt, melynek következtében többet ők nem fizethetik a tb-met?

Figyelt kérdés

A tb-átvállalás feltétele a regisztrált munkanélküli státusz, de mivel én holnapi naptól töröltetem magam a munkaügyi központ nyilvántartásából, az önkormányzat ennek következtében nem fizeti tovább a tb-met.

A kérdésem az, hogy a töröltetést a munkaügyi központ közli-e az önkormányzattal, vagy pedig nekem kell bemennem hozzájuk személyesen, és nekem kell bejelentenem ezt a változást.


2014. febr. 19. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Mi köze az önkormányzatnak a munkaügyhöz?Ha a munkaügynél regisztrált voltál és még nem járt le a munkaügyed akkor nem kell az önkormányzathoz futkoznod.Ha az önkormányzatnál dolgoztál akkor menj be oda is...?
2014. febr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
23%

Mivel màr nem fizetik a tb-det,nem leszel biztositott,ezt havonta neked kell fizetni.Kb 5-6e ft. úgy tudom.

Nàlunk a kormànyablakba intèzik ezt,nem tudom nàlatok hol?

Viszont a megszünèstöl 30napig mèg èl.Szóval ha 30napig lôgsz a levegöbe,mèg nem fog törtènni semmi. (Ha ez azóta nem vàltozott!)

2014. febr. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!