Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Kötelező biztosítás olcsóbban....

Kötelező biztosítás olcsóbban. Hogyan?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és megszeretném vásárolni életem első autóját. És azt hallotam h friss jogsisnak nagyon drága a kötelező, ezért szeretném rokonomra íratni a kocsit.Így olcsóbb a kötelező biztosítás, hogy ő a kocsi tulaja és én vagyok az üzembetartó?

és rokonomnak kell jogsinak lennie?

kérlek magyarázatok, el hogy is van ez. :)



2014. jún. 5. 07:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egyik se fog fizetni, ha nem kötelessége törvényileg, és mindegyik fog, amelyiknek kötelessége.. úgyhogy akármelyiket választhatod.
2014. jún. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Engem azért érdekelne, hogy melyik biztosító ez ahol évente csak 8k-t fizetsz, és milyen preferenciákkal. Pl ha olyan helyzetben vagy, hogy be tudsz gyűjteni egy tonna kedvezményt.


Nekem ahogy írtam, vagy 15k negyedévente, igaz 1.9-es motorra és kezdő jogsira. (de a 3 év azért ennyit még nem visz le rajta)

2014. jún. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
kamuzott a 8-ezres, nekem 1,2-es motorra, kezdőként, vidéki lakcímmel volt évi 17kiló
2014. jún. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!