Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Mit jelent az pontosan, hogy...

Mit jelent az pontosan, hogy a biztosítóhoz érkezett kárigényemmel megkerestük az OEP Területi hivatalát? OEP Területi Hivatala az elbíráláshoz szükséges adatokat rendelkezésre bocsájtja?

Figyelt kérdés
2014. júl. 7. 16:06
 1/3 anonim válasza:

Az OEP irányítja, felügyeli, szervezi és ellenõrzi az egészségbiztosítás pénzbeli ellátásai, a baleseti táppénz, az utazási költségtérítés és a külföldön felmerült gyógykezelés, valamint az ezzel összefüggõ utazás költségének elbírálását (kifizetését).


Magyarra lefordítva pénzt akarsz (baleset érhetett talán? a kérdésedből nem derül ki milyen kárigényről van szó, illetve az sem hogy milyen biztosításról)az OEP-nek a fentiekbe van beleszólása.

2014. júl. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem baleset ért!

Az Uniqa Biztosítónál kötöttem egy egészség és betegség biztosítást!Med Help a neve!Havonta én fizetem,sárga csekken 5000,-jával!

Volt egy összetett műtétem,az Uniqa műtéti besorolása szerint az 1. es és a 2. műtéti csoportba tartozik!

Én igen,van bejelentett munkahelyem!

2014. júl. 10. 09:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen mi a kérdés? Veled akarják kifizettetni a műtétet? Vagy nem sikerült úgy a műtét,ahogy gondoltad, és ezért van kárigényed? Mi van az uniqas szerződésben? Itt konkrétan az 1. és 2. csoportba sorolásra utalok.
2014. júl. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!