Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Hétvégén hol kell bejelenteni...

Hétvégén hol kell bejelenteni a kárt a biztosítónak?

Figyelt kérdés
Totálkáros lett a kocsim a mai napon. A családnak meg a munkához is nyilván szükségem lenne rá, ezért jó lenne ha minél hamarabb kijönnének felmérni a kárt és fizetnének. Hiába hívogatom őket a megadott számon, kicsöng, de nem veszi fel senki. Nincs náluk valami ügyelet? Union Biztosítóról van szó.
2014. szept. 27. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

[link]


hétvégén nem elérhetőek

2014. szept. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az lehet, csak én azon agyalok, hogy ha csak hétfőn jelentem be akkor majd fizetnek? Attól hogy egyből nem jelentettem be mert nem tudtam? Mert nem lehetett elérni őket egyszerűen?
2014. szept. 27. 16:14
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Telefonon nem tudod bejelenteni úgysem, kell hozzá a kék-sárga, meg ami van (ha volt kinn a rendőrség, pl). elfaxolod, e-mailben elküldöd, elpostázod, ahogy tetszik. Az alapján küldenek kárszakértőt. Nem kell öt percen belül bejelenteni, hétvégén úgysem dolgoznak.
2014. szept. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
jelentsd online: [link]
2014. szept. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért nehogy azt hidd, hogy hétfőn bejelented, és kedden már a számládon a pénz. Többhetes átfutásra kell számítani.
2014. szept. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat!
2014. szept. 28. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!