Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Érdemes újra életbiztosítást...

Érdemes újra életbiztosítást kötnöm?

Figyelt kérdés
Én 1999 októberében kötöttem a mostani UNION Biztosítóval egy 15 éves életbiztosítási szerződést,akkor közel 5000forint/hó volt az összeg és ez így emelkedett minden évben.Most amikor lejárt az utolsó 17.207forint/hó volt.A befektetésnek 15 éves kedvezményezett hozama 2 049 383 forint.Most a UNIQA ajánlót egy befektetést a kérdésem megéri e így 40 évesen.
2014. nov. 17. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is 40 éves vagyok, nekem megérte, illetve megéri. Kérdés, hogy milyen célból, mit helyezel előtérbe, mi a fontossági sorrended. Én azért még kérnék néhány ajánlatot, ebben tudok segíteni, ha kéred.
2014. nov. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát negyven évesen el lehet gondolkodni egy nyugdíj programon, mert ott jár 20% adójóváírás és az állami kontroll miatt amúgy is kicsik a költségei.
2014. nov. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%

40 évesen minimum 20ezer Ft-tal érdemes belekezdeni és csak az alábbi biztosítók jöhetnek szóba: CIG Pannónia, Aegon, Metlife


Tudok segíteni még valamiben?

2015. febr. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%
En egy nagyon jo ceget ismerek. Ok ugymond olyan szerzodeseket tudnak kotni amiket igy utcarol bemenve nem ajanlanak. Pl szinten az uniontol 9000/ ev adnak 10-15millio ftos balesettbiztositast. ezeket hivjak VIP ajanlatnak. ha gondolod en szivesen segitek elintezni, es a nyugdijbiztositast is at lehet gondolni de ez a ceg mindent ismer es a legjobbakat fogja felsorolni. Ha erdekel hivjal 205670091
2015. febr. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!