Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Fundamentánál lakás előtakarék...

Tamara0720 kérdése:

Fundamentánál lakás előtakarékosságról van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Most szeretnénk kötni, a nemrég született kisbabánk jövöje miatt, viszont nincs ismnerősünk aki kötötött volna már. Aki kötött már a Fundamentánál szerződést, kérem írja már meg negatív, pozitív tapasztalatait!

2015. jan. 26. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Negatív nincs. Pozitív van. Ha babának nyitjátok, akkor Fundimini gyerekszámlát nyiss! A klasszikus ltp kondíciókon felül abban tud többet, hogy nem csak 10 évig fizetheted, hanem a gyerek 18 éves koráig és az állami támogatáson és a kamaton felül extra kamat is jár rá. Plusz egy okospersely.
2015. jan. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A piacon talán az egyik legjobb megtakarítási konstrukció. Sehol nem kapsz ekkora kamatot. Ha tudod, akkor érdemes havi 20000-et befizetni 4 éven keresztül. Én itt regisztráltam: [link]
2015. jan. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Látszólag csak játék a szavakkal, de kamatból azért kapna máshol is ekkorát. Az álltám nem kamat. Hozamot, na azt valóban kiemelkedőt lehet vele produkálni!
2015. jan. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!


Budapesti Fundamentás személyi bankár vagyok szívesen segítek. Egyébként ügyfél is vagyok jövőre jár le a saját megtakarításom. Ez egy nagyon jó dolog, főleg a gyerek számára. Fundimini egy új termék,olyan szülőknek lett kitalálva akik hosszú távon szeretnének felkészülni gyermekük jövőjének támogatására. És tény és való hogy okospersely jár hozzá, bár a babátoknak talán még nem ez lesz a legfontosabb. :)Ha bármilyen kérdésed van szívesen segítek. Ha Te is pesti vagy akár személyes tanácsadás keretén belül is tudunk kötelezettségmentesen beszélni.

Üdv: Takács Nikolett ( 06-30-430-7757)

2015. jan. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!