Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Mi a véleményetek a köbe...

Mi a véleményetek a köbe biztosítóról?

Figyelt kérdés
2015. márc. 26. 10:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Én 3 éve kötöm a biztosításunkat náluk, de minden évfordulónál újra kötöm.

Hogy miért?! Mert 20-30 ezerrel olcsóbb, ha újra kötöm, mintha elfogadom azt, amit ők kínálnak a következő évre.


Most febr. 7-én járt le a kötelezőm. Ők 57 ezerrel számoltak, hogy a következő évre annyit kell fizetnem (egybe fizetem, átutalással).

Megnéztem a netrisk-en keresztül, hogy hol és melyik biztosítónál járnék jobban.

Megdöbbenve tapasztaltam (újra), hogy a következő évi kötelezőm díja csak 25 ezer forint! És ebben benne van a baleseti adó is!


Arról nem beszélve, hogy rendszeresen hívnom kell őket a forduló előtt 1 hónappal minimum, hogy mennyi lesz a következő évi biztosításom, mivel a levelük hozzánk sosem érkezik meg. Gondolom a postásunk szereti a KÖBE leveleit elfogyasztani, mert minden más levelet megkapunk..

2015. márc. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lakás biztosítást szeretnénk kötni
2015. márc. 26. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!