Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Honositott magyar vagyok....

Zumizumi kérdése:

Honositott magyar vagyok. Lakcimkártya igényléséhez fel kell mondanom a külföldi cimemet? Ha valaki csinált már Lakcimkártyát és TAJkártyát az kérem irjon hogy mi a menete.

Figyelt kérdés

#lakcímkártya #Kárpátalja #Honositott Magyar
2015. ápr. 14. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem kell felmondani, nagyon sok ismerősömnek van már odaát bejelentett lakcíme, de innen senki nem jelentkezett ki, már az évek óta kintélőknek is jön pl. a szavazásra meghívó lap.

Taj-kártyáról sajnos nem tudok mit mondani.

2015. ápr. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2015. ápr. 15. 15:05
 3/4 anonim ***** válasza:
TAJ kártyát a lakcímkártya után kellett eddig csinálni, de idén ez változott, lakcím nélkül is lehet. Mindenesetre én azt javaslom, hogy előbb személyi+ lakcímkártya, azután TAJ. Hová valósi vagy amúgy? Ha az van közelebb, akkor bemész a mátészalkai kormányablakhoz és ott kitöltöd az igénylőlapot, majd fogsz kapni egy postai levelet a további teendőkkel. Ezután bemész a lakcímedhez tartozó NAV-ba, ahol kikéred a csekkeket, ami alapján fogod fizetni a 6-7 ezer forintot havonta. Ha biztosított vagy és van gyereked neki külön kártya kell, de fizetni nem kell, ha a magadét fizeted.
2015. ápr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segitséget,már sikerült megoldanom. :)
2015. ápr. 17. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!