Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Miért ilyen minden értékesítő...

Miért ilyen minden értékesítő ügynök?

Figyelt kérdés
Amikor elküldöm a jelentkezésem valahová az interneten, abból kb. 50% vissza sem jelez, 30% bejön és 20% az értékesítési munka, akik már rögtön azon a napon délután, amikor küldtem az önéletrajzomat felkeresnek. Ha megkérdezem a telefonban egy értékesítőtől, hogy "szeretnék bővébb tájékoztatást az állásról", vissza jön a kérdés: "há' de mit, minek? meg "mi az , hogy ez téged nem érdekel?" "nem akarsz sok pénzt, házat? te jövőd..". Nem értem ezeket az embereket.. egy ismerősöm is felkeresett, persze évek óta nem is láttuk egymást és még csak facebookon sem beszéltünk, de ahogy megtudta, hogy álláskereső vagyok, már jött az ajánlat, hogy Ő most pénzügyi tanácsadó és "kurv4jó, imádom" munkája van. De amint határozott nemet mondtam az állásra, szolidon kibújt a szög a zsákból és "minek pazarlom rád az időmet, lenne jobb dolgom is, kiégek rajtad..." megkaptam hol a helyem. na most az ilyen egyáltalán miért tartja magát "havernak/barátnak" és gondolja, hogy tud befolyásolni egy ilyen lelkiismerethiányos, műboldog, másokat kihasználva pénzt kereső fiatal takony?

2015. jún. 6. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Mert nekik abból van pénzük ha minden ismeretségüket, meg akit csak lehet aprópénzre váltják.
2015. jún. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
ne általánosíts, köszi!
2015. jún. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mert nagy nullák, és abból próbálnak megélni, hogy bepaliznak pár balekot.


Szerinted ki az, aki haszontalan és drága termékeket akarna értékesíteni egyéni vállalkozói jogviszonyban úgy, hogy a piac túltelített. Elárulom: azok, akik máshova nem kellenek.


Nekem is írogatnak ilyenek facebookon, fogom és tiltom őket.

2015. jún. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
melyik cégek ilyenek?
2015. jún. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Melyik nem? :D
2015. jún. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem van ilyen is olyan is többségében tényleg rossz, illetve elavult a technika és rosszak a feltételek, de meg lehet találni az anyagi biztonságot adókat is


illetve a termékek nem haszontalanok és drágák.. nekünk nagyon sokat segítettek a családban, és én nem is foglalkozom az üzlettel, de rokonomnak nagyon bejött

2015. jún. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért ilyenek sokan. Én nem vagyok rászorulva ilyen technikákra. És mégis keresek. :)


Egyébként nem is értem milyen hozzáállás ez, hogyha visszautasítod, akkor így nyilatkozik rólad. Mi értelme van ennek? Ha nem érdekel sem a termék, sem az üzleti lehetőség, akkor ez teljesen rendben van. Nem lehet és nem is kell mindenkit érdekeljen.


De azért mégis arra kérlek, ne haragudj az ismerősödre, ha nem jól csinálja. Hidd el, neki sokkal-sokkal frusztrálóbb ez.

2015. jún. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ebből is látszik, mennyire nagyszerű az MLM átverés, életed nagy lehetősége...úgy kell, interneten vadászni a balekokat már, mert épeszű ember messzire elkerüli az ilyen Ponzi-séma baromságokat.
2015. júl. 28. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!