Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Alá kellett volna írnom az...

Alá kellett volna írnom az egyszerűsített, alkalmi munkaszerződéseket?

Figyelt kérdés
8 napig egy huzamban, egy pihenőnappal majd 3 napig dolgoztam egy cégnek, mindennap alkalmilag "jelentett" be. Mondotta ő. Elkérte az adataimat, de semmi mást nem adott/kért/íratott. Ha nem írok alá semmiféle papírt, akkor be vagyok igazán jelentve vagy sem? Szerintem cinkes, hogy nem írtam alá semmit, a könyvelő nem írhatja alá helyettem, én vagyok a munkás, én egyezem bele a munkáltató szerződésébe. Hivatalos a folyamat úgy, hogy nem látok és nem írok alá semmiféle hivatalos papírt?

2015. jún. 12. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Természetesen nem hivatalos úgy. A beleegyezésed kell hozzá ami aláírásoddal lehetséges.
2015. jún. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
nem is kell szerződés hozzá, egyszerűen bejelent. De jelenlétit kellett volna írnod. És max 5 nap lehet folyamatosan efoval dolgozni.
2015. jún. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szóval akkor csak dolgoztam neki feketén, mi? A hazug disznó...
2015. jún. 13. 16:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát engem mikor bejelentettek adtak egy papírt róla.
2015. jún. 15. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!