Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » 2009. szept.14 léptem munkába,...

2009. szept.14 léptem munkába, és tulajdonképpen októberben megkötöttem a magánnyugdijpénztárral a szerződést (OTP) de a munkáltatóm, csak januárba jelentett be? Most kaptam az éves elszámolást 2009. 01-től-2009.12.31-ig 0Ft-om van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
vedd elő a munkáltatód és mond meg neki a magadét!!!és válts nyugdíjpénztárat mert az otp nem tul jó:(
2010. márc. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az első fizudból már utalni kell a munkáltatónak, ezt pótolnia kell, különben hova a bánatba küldte a kötelező 8%-ot?

Ne sajnáld h az otp-nél vagy erős középmezőnybe vannak, mögöttük több nagy pénztár kullog

2010. márc. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A munkáltatódnak kötelessége fizetni minden hónapban a béred után a 8%-ot úgyhogy tőle kérdezd meg mi lett vele. Váltsd Aegon-ra 2009-ben a legjobban hozamolt. Az Otp-t meg felejtsd el!
2010. márc. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, képzeljétek irtam az OTP-nek levelet hogy hol van a pénzem és mondták hogy az apeh felé se érkezett kérelem,tehát nem tudom hogy hol van a pénzem:S rohadt jó:)
2010. márc. 23. 08:31
 5/5 anonim ***** válasza:

A munláltatódnál érdeklődj (ha mersz).

Váltásnál pedig a 10 éves összehasonlítás alpján dönts, mert az mutatja, hogy melyik MNyP kezeli "jól" az ügyfele pénzét.

Felesleges csak a tavalyi év adatait nézned, mert minnkinek lehet egyszer szerencséje...

2010. ápr. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!