Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Egy háztartásban 2 autó...

Egy háztartásban 2 autó ugyanarra a kötelező B10-re?

Figyelt kérdés
Férjem nevén van egy autó B10 kötelező besorolásban. Most a nevemre (feleség) került egy autó, én viszont B0-ból indulok. Hogyan lehetne a férjem B10-be átkerülni? Javasolták, hogy a férjem legyen az én autóm üzemben tartója, de nem lehet,mivel a nevén már van egy autó. Járható-e az az út, hogy én a férjemnek ajándékozom (természetesen az is némi pénzbe kerül), akkor már az ő nevén lesz mindkét autó és mindkettőre B10-ből fizetünk? Mi a megoldás?
2015. júl. 14. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:

csak akkor tudjátok érvényesíteni a B10-et az új kocsira, ha a férjed lesz az új üzembentartó és a jelenleg a nevén levő autónak már nem lesz üzembentartója.


Bármilyen másik eset A0.

2015. júl. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, de ha a réginek nem ő lesz az üzembentartója, akkor annak nyilván én leszek, így csak megcseréltük a két autót. Ha mindkét autó az ő nevén lenne, mint tulajdonos, az segítene-e valamit?
2015. júl. 14. 15:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nem.
2015. júl. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kár, köszi!
2015. júl. 15. 12:31
 5/5 anonim ***** válasza:
86%
Mi is ugyanígy vagyunk, de sajnos csak egy autóra lehet érvényesíteni a bónuszt, a másodikra 0-tól kezdik számolni.
2015. júl. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!