Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Astra biztosítási "tévedések"...

Astra biztosítási "tévedések" (többi lent)?!

Figyelt kérdés

Mai nap kaptam egy levelet az Astra biztosítótól. Ugye mindenki tudja hogy csődbe ment ezzel nekem semmi bajom sincs oké váltok biztosítást viszont azt nem értem hogy miért mellékeltek a levél mellé egy csekket 10 ezer ft elmaradásról mikor mindent kifizettem. Valaki más nem tudja véletlen vajon miért? És mi lenne ha nem fizetném ki? Nem tudok biztosítót váltani? Hívtam már őket egész nap de a gépen kívül semmi más nem kapcsol...

Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. szept. 28. 13:36
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Ha közös megegyezéssel lett "felbontva" a biztosításod akkor a postán mi átvesszük ezen ügyfeleket.. Ezzel az állítólagos elmaradással kapcsolatban, milyen díjfizetési ütemben fizetted? Havi, negyedéves, féléves? És mikor fizetted ki utoljára?

2015. szept. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!