Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Van két különböző biztositasun...

Udvardy89 kérdése:

Van két különböző biztositasunk a lakásra ha kár van vajon mind a 2 biztosito fizet vagy csak az eggyik?

Figyelt kérdés
Allianz grupama

2015. szept. 29. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
csak az egyik. (bár kérdés az adott szituáció)
2015. szept. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
29%

Üdv!


Én úgy tudom, hogy lakásbiztosítás csak 1 biztosítónál lehetséges, 2nél egyszerre NEM lehet!

2015. okt. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet több is, de nem érdemes, mivel kár esetén csak egy fizet. Amennyiben lakásbiztosításról beszélünk, az életbiztosítás az más.
2015. okt. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kizárás a biztosítási elveknél hogy meggazdagodásra lehessen használni a biztosítást.


Vagyonra mindieg csak egy fizet. Lakásbiztiból lehet több. de csak az egyik fizet. Ilyen amikor az ügynök megköti a lakásbiztosítást, de már van társasházi is. Az kettősbiztosítás. nem törvénybe ütközö.


A KGFB az már tövénybe ütköző lenne.


DE!

Az emberi élet értéke felbecsülhetlen!

Ezért bárhány biztosítást lehet rá kötni. De akinek van 10 baleset biztsítása és történik vele az számíthat egy alapos nyomozásra hogy nem-e biztosítási csalás van mögötte.

2015. okt. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

és ha én a 10M-s házamra kötök 2 biztosítónál 5-5M Ft-ra?

akkor is csak az egyik biztosítás fizet?

2015. okt. 17. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!