Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Kedves Alkuszok! Lakásbiztosít...

Kedves Alkuszok! Lakásbiztosítást melyiktől: Uniqa, Union, Posta, MKB vagy Groupama?

Figyelt kérdés

Ezek adtak számomra elfogadható ár-érték arányú ajánlatot. Csak épp nem tudom milyen szolgáltatást nyújtanak ha megtörténik a baj?

Mit javasoltok a fentiek közül melyiknél érdemes, nem érdemes kötni?


2015. nov. 16. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:

attól függ.

Ha küldesz elérhetőséget meg paramétereket, akkor számolok.

2015. nov. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Félreértettél, engem nem árak érdekelnek, azokat kikalkuláltam a biztosítók oldalain, hanem, hogy milyen szolgáltatást nyújtanak káreseménykor! Korrektség, gyorsaság, stb.

Ugye elvileg az alkuszok ebben is tudnak tanácsot adni, nem azért vannak, hogy felvegyék a jutalékot.

2015. nov. 16. 18:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Te értettél félre.


Igen, egy alkusz ebben is tud tanácsot adni, már csak azt nem értem, hogy miért adna ingyen. Azért hogy utána megkösd egy biztosító oldalán?

2015. nov. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Itt nem fognak neked ebben tanácsot adni így.De nem is kötnék interneten lakásbiztosítást pont ezért,mert fogalmad sincs hogy mire szolgáltat.Most neked mi a fontos hogy olcsó legyen vagy hogy tudd mire fizeted?Ez mind igényfüggő.Minden lakásbiztosítás egyedi ügyféligényhez rögzített ajánlat.ebben hiszek.Nagyon sok ügyfél csak ámul-bámul mikor van egy kára és közli a biztosító hogy erre nem fizet.Miért?Mert az ügyfél kötött valamit ami olcsó,de fogalma sincs hogy mit tartalmaz.Éppen ezért ballagj be egy biztosítóhoz és ott kapsz szerződési feltételekről információt,kézzel foghatót.
2015. nov. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja és honnan tudod hogy ár-érték arányban jó ajánlatok,ha nem tudod milyen szolgáltatást nyújtanak??Az érték az pont a szolgáltatás milyenségén múlik,nem? :)

Egy Allianz tanácsadó

2015. nov. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!