Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Szeretném fizetni a társadalom...

Szeretném fizetni a társadalombiztosítást.10 hónapig volt munkaviszonyom,5 hónapja nincs munkám/nem tanulok, pontosan mik a teendőim?

Figyelt kérdés
Így az ünnepek táján macerás az ügyintézés, szűk az ügyfélfogadási idő, így amit csak lehet, szeretnék távolról, internetről intézni.

2015. dec. 22. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

nav

nem megy távolról

2015. dec. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én nem a NAV-ról tudok.

Állítólag valamilyen adatlapot kell kérni, de ha lehet inkább itthon kinyomtatnám és csak egyszer vinném be.

2015. dec. 22. 17:49
 3/7 anonim ***** válasza:

NAV-hoz kell bemenni személyesen és kitölteni egy lapot, amit nekik kell leadni.

És csak hogy mondjak egy jó hírt, nem csak innentől fogva kell fizetned, hanem az elmaradt hónapokat is ki kell fizetned!:)

2015. dec. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hiába mosolyogsz, kulcsszavak között megtalálod a "hátralék" szót, szóval számítottam rá... viszont szerencsére nem én fogom állni. :)

Úgy tudom késedelmi kamat is elképzelhető vagy hogy is hívják.

2015. dec. 22. 18:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát most már várj vele nyugodtan januárig, 5 hónap tartozás után már nem számít +2 hét. Sajnos személyesen kell bemenni, még ha 200 ft tartozást kell csak befizetned, azt is személyesen kell intézni.
2015. dec. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A 15T1011-es nyomtatványt kell kitöltened és eljuttatnod a NAVhoz.

Nem kell személyesen bemenned, postázhatod is, de ha van ügyfélkapud, akkor neten is intézheted.

Itt megtalálod a nyomtatványt és az útmutatóját:

[link]

2015. dec. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó hasznos voltál, köszönöm neked!
2015. dec. 22. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!