Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Decemberben kötöttem Metlife...

Decemberben kötöttem Metlife megtakarítást! Jókat nem írnak róla! Ha felmondom elég ha nem fizetem tovább a díjat, nem adhatják ki Végrehajtóhoz, vagy kell írnom felmondást? Ja és ki mit mond melyik a legjobb megtakarítás biztosítással?

Figyelt kérdés

#Metife
2016. jan. 25. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:

"melyik a legjobb megtakarítás biztosítással?"

miért kell a kettőt összekötni?


megtakarításos életbiztosításokat nem szoktak kiadni végrehajtóknak. Belegondolva, miért is kérné a biztosító, mi a kockázata?


felmondani csak évfordulóra tudod.

2016. jan. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mikor kötötted?

A kötvényt kézhezvételétől számított 30 napon belül írásban felmondhatod!

2016. jan. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
December elején kötöttem! Már túl léptem a 30 napot! Hagyjam bedőlni, vagy...?
2016. jan. 26. 10:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor ne fizesd tovább, és 3 hónap múlva díjnemfizetéssel megszűnik. Viszont akkor az első havit, amit már befizettél elbukod.
2016. jan. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Inkább most bukjam el, mint mondjuk évek után amiket befizetek azokat is bukjam...
2016. jan. 26. 23:25
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor milyen megtakarítást ajánlatok?
2016. jan. 27. 00:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen megtakarítás hosszú távra szól. Arra az összegre kötöd, ami nem hiányzik és lesz_rod 10-15 évig, hogy mi van vele. Az ilyen megtakarítás szerintem nem ideges embereknek való, akik naponta belépnek a felületre és hergelik magukat, hogy visszavásárlási érték 0 Ft (tettem ezt én is). Take it easy. A hosszútávú megtakarítás pont arról szól, hogy lemondasz hosszútávon a pénzed egy részéről.
2019. jún. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mond neked az valamit, hogy hosszutav? Hihetetlen, elkezdesz valamit hosszútávon és sírsz fel év után? Felejtsd el azt a pénzt legalább 20 évig. Viszlát.
2021. júl. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!